Sukrstav s.r.o

naše služby

Sukrstav

o naší firmě

Stavební firma SUKHARA MM, která se na trhu pohybuje více než 10 let, disponuje vysokou úrovní odbornosti a zkušeností v oblasti stavebnictví. Díky své dlouhodobé přítomnosti na trhu a kvalitnímu zázemí se stala důvěryhodným partnerem pro mnoho zákazníků.Jako firma si zakládáme na vysokém standardu kvality práce a vždy se snažíme splnit požadavky zákazníků a zároveň dodržet harmonogram a finanční plán projektu. V naší nabídce pak najdete mnoho různých služeb od malých stavebních úprav až po velké projekty s mnoha stavebními etapami.

Dutch Suburban area with modern family houses, newly build modern family homes in the Netherlands
0 +
let zkušeností
0 +
úspěšných projektů
0 +
spokojených klientů

provádíme

komplexní stavební práce

Jsme specializovaná firma poskytující kompletní služby v oblasti stavebnictví. Nabízíme široké spektrum služeb od projektování a konzultačních služeb, přes stavební práce až po dokončovací práce. Náš tým odborníků má zkušenosti s různými typy staveb včetně obytných, průmyslových a komerčních projektů.

Naše práce je naší vášní a snažíme se splnit přání a potřeby každého zákazníka. Jsme hrdí na to, že naše práce pomáhá zlepšovat životní prostředí a přináší nový život do stávajících nemovitostí.

proměníme vaše sny v realitu